2 kusy Saicos tvrdý Voskový olej Premium - polomatný + dárek v hodnotě až 200 Kč zdarma k objednávce

Kód: 3157969
5 458 Kč –12 %
saicos tvrdy voskovy olej
5 458 Kč –12 % 4 790 Kč 3 959 Kč bez DPH
Skladem k dodání do 2-3 dnů
Můžeme doručit do:
23.10.2020

Saicos tvrdý Voskový olej Premium je rychleschnoucí, bezbarvý 4 odstíny lesku, vysoce kvalitní povrchová úprava pro veškeré dřevěné, korkové i bambusové podlahy. Extrémní životnost, snadná údrba, lokální opravy bez viditelných stop. 1L = cca 14m2 při 2 nátěrech!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Saicos tvrdý Voskový olej Premium - Vlastnosti

Bezbarvý nátěr na dřevo na bázi přírodních surovin rostlinného původu (oleje a vosky). Speciálně vyvinut pro všechny druhy dřevěných podlah (dle DIN 18356), rovněž pro korkové podlahy. Protiskluznost R9. Je prodyšný (umožňuje dřevu dýchat) a reguluje jeho vlhkost. Omezuje bobtnání a smršťování dřeva. Proniká hluboko pod povrch dřeva a proto je velmi trvanlivý. Vyhovuje přirozeným požadavkům dřeva a přírodní cestou je chrání. Je mimořádně trvanlivý a odolný. Vysoce matný, matný, hedvábně matný nebo lesklý povrch - dle přání, je neklouzavý, odolný proti vodě a nečistotám. Káva, víno nebo agresivní ovocné šťávy vylité na povrch nemohou proniknout do hloubky dřeva a lze je snadno setřít. SAICOS Tvrdý voskový olej – povrch lze snadno čistit, udržovat a lehce renovovat. Schnutí - 3-4 hodiny!!

Použití Saicos tvrdý Voskový olej Premium

Podlahy v interiéru ze všech druhů dřeva, tvrdého i měkkého: parkety, prkna, vrstvené a dýhované dřevo, dřevotříska, atd. Všechny typy korkových podlah: parketové a korkové šablony. Velmi dobře se hodí k ošetření všech namáhaných dřevěných ploch, jako jsou desky stolů a přepážek. Doporučuje se také k ošetření hraček a jiných dřevěných předmětů. Ideální pro místnosti s vysokou vlhkostí, např. kuchyně a koupelny.

Aplikace

Na dřevěné podlahy: nanášejte za pomoci válečku na olej nebo vosk SAICOS, podlahovým štětcem nebo plochým ručním štětcem (pouze z přírodních štětin) nebo špachtlí. Používáte-li stroj, řiďte se pokyny jeho výrobce. TVRDÝ VOSKOVÝ OLEJ SAICOS je připraven k přímému použití, jenom jej dobře promíchejte, ale neřeďte. Pro tvrdé druhy dřeva, jako je např. Meranti, Wengé, Merbau, Jatoba, dub kouřový se doporučuje jako základní nátěr SAICOS COLORWACHS EXTRA DUNN, protože lépe proniká pod povrch tvrdého dřeva. Nechte zaschnout asi 20 minut, pak hadříkem setřete přebytečný nátěr, aby na povrchu dřeva nezůstaly vlhké skvrny. Druhý nátěr: naneste rovněž v tenké vrstvě a nechte zaschnout stejně jako základní nátěr. Žádné další ošetření podlahy již není třeba. Chcete-li dosáhnout moderního bělavého odstínu dřevěné plochy, který vypadá velmi pěkně na borovici, smrku, dubu a bříze – jakož i na korkových podlahách – použijte jako základní nátěr TVRDÝ VOSKOVÝ OLEJ SAICOS v barvě bílá transparentní, a jako druhý nátěr použijte TVRDÝ VOSKOVÝ OLEJ SAICOS bezbarvý. Stejně snadno lze dosáhnout jiného barevného odstínu, použijete-li jako základní nátěr SAICOS OIL-GROUND COAT Duo Top nebo SAICOS COLOR WAX. Tyto přípravky jsou k dostání v mnoha odstínech. Jako druhý nátěr použijte opět TVRDÝ VOSKOVÝ OLEJ SAICOS. Ten ochrání barevnou vrstvu před setřením a zajistí obvyklou vysokou odolnost nátěru. Podlaha ošetřená tímto způsobem bude vypadat jako, kdyby své zabarvení získala přirozeným způsobem.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Saicos TVRDÝ VOSKOVÝ OLEJ PREMIUM
Záruka: 2 roky
Barva: polomatný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: