V souvislosti s nařízením vlády, zůstává náš e-shop v plném provozu a prodejnu v Kravařích máme OTEVŘENOU pro výdeje zboží nakoupené na eshopu. Využijte dopravu až domů s bezkontaktním předáním u přepravce DPD (pouze u platby předem). Budete-li potřebovat poradit, pište přes online podporu nebo volejte 558 840 260

Tikkurila Valtti Complete Color odstín 5081/kaste-2,7L

Kód: 1267
1 005 Kč –2 %
Tikkurila Valtti Complete Color odstín 5081/kaste-2,7L
1 005 Kč –2 % 980 Kč 810 Kč bez DPH
Skladem k dodání IHNED (22 ks)
Můžeme doručit do:
1.4.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lazura na venkovní dřevo s přísadou vosku. Nevyžaduje základní nátěr. Vykazuje vysokou odolnost vůči poškrábání a oděru. Proniká hluboko do dřeva a chrání ho před vlhkostí, UV zářením a mikrobiálním růstem. Lehce se aplikuje, nešplíchá, nevytváří vrásky. Vyzdvihuje přírodní krásu a strukturu dřeva. Používá se na venkovní dřevěné povrchy jako jsou obklady, dveře, ploty, zábradlí, altánky, dřevěné fasády, zahradní nábytek, terasy.

Příprava povrchu:
Surové a neošetřené dřevo musí být čisté, suché, bez mastnoty, nečistot, oleje, vosku, veškerého uvolněného materiálu a povrchové kontaminace. Doporučujeme použít produkty Tikkurila pro odstraňování plísní a pro čištění. Veškeré dříve natřené, mořené a tmelené povrchy je třeba zbrousit a vyhladit, aby dřevo mohlo absorbovat produkt. V případě potřeby úplně odstraňte celou vrstvu. Při nátěru starých povrchů doporučujeme provést zkušební nátěr. Pozitivní výsledek testu rozhodne o konečném použití produktu. Během aplikace chraňte rostliny před potřísněním přípravkem Valtti Complete.

Metoda aplikace:
Štětcem nebo stříkáním.

Podmínky pro aplikaci:
Všechny natírané povrchy musí být suché a vlhkost dřeva pod 20%. Aplikujte při teplotě vzduchu minimálně +5°C, a relativní vlhkosti vzduchu pod 80%.

Aplikace:
Před použitím a během aplikace dobře promíchejte. Aplikujte štětcem nebo stříkáním. Aplikujte vydatně na celý povrch, pozornost věnujte zejména čelním plochám, spojům a prasklinám. Na čelech trámů naneste silnou vrstvu. Na silně absorbujícím povrchu dřeva může být nutné aplikovat 2 vrstvy Valtti Complete s 24 hodinovým intervalem.

Doba schnutí:
Při teplotě +23°C a relativní vlhkosti vzduchu 50%, zaschlý na dotek po několika hodinách; přetíratelný po 24 hod..

Čištění nástrojů:
Před čištěním odstraňte z nástrojů přebytečnou barvu. Nástroje čistěte pomocí ředidla Everal Thinner 1050 nebo lakovým benzínem.

Přeprava a skladování:
Přepravujte a skladujte v těsně uzavřených nádobách při teplotách od +5°C do +25°C

vzornik complete

TECHNICKÝ LIST

Doplňkové parametry

Kategorie: Tikkurila VALTTI COMPLETE COLOR (Tenkovrstvá lazura na dřevo s voskem)
Objem v litrech: 2,7L
Tikkurila barvy: Kaste/5081
Výtěžnost při jednom nátěru:: 20 m2/l
Orientační cena za m2 při jednom nátěru: 19Kč/m2
S BALENÍM natřete PLOCHU (při jednom nátěru):: 54m2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: