O nás

logo_full
Hahn a syn s.r.o. je rodinná firma, která působí ve stavebnictví a dřevovýrobě od rou 1998. Jsme výrobci dřevěných balkónů, schodů a teras www.stylovebalkony.cz. Prodávané výrobky známe z praxe a umíme našim zákazníkům poradit s vhodným produktem. Jako prémiovou řadu barev na dřevo bychom dopručili značku OSMO dále SAICOS, REMMERS a TIKKURILU. S těmito výrobci máme ty nejlepší zkušenosti ověřené na desítkách zakázek.
Držíme skladem více jak 5000 položek 

ZÁRUKA SPOKOJENOSTI

Každému zákazníkovi rádi a profesionálně poradíme nejen s výběrem pro něj vhodné bravy na dřevo, ale také třeba se správným používáním a pracovní postupem.

Pokud nevíte jaký odstín barvy/lazury zvolit zašlete vzorek pořadovaného odstínu dřeva na naši adresu Hahn s.r.o. Lelkova 185/2, 74721  Kravaře (např. chci plot stejný jako balkón tak žašlu vzorek- odřezek plaňky délky cca 10 cm) a my za vás vybereme totožný nebo nejbližší odstín barvy/lazury  

 

Tónování barev tikkurila Kravaře (Opava)

všechny odstíny značky tikkurila tónujeme a mícháme v Kravařích na stroji Jazzo finského výrobce Tikkurila 

michani barev tikkurila

VÝHODY OBCHODU S NÁMI: 

 • kvalita za dobrou cenu
 • dárek ke každé objednávce nad 1000 Kč!
 • při nákupu nad 5000 Kč doprava ZDARMA
  • sleva pro registrované zákazníky - 2% (při nákupu nad 5000Kč)
  • sleva pro registrované zákazníky - 3% (při nákupu nad 10000Kč)
  • sleva pro registrované zákazníky - 5% (při nákupu nad 20000Kč)
 • jsme držitelem certifikátů ISO 9001:2008
 • prodej poskytujeme i s výhledem dlouhodobé spolupráce
 • spokojenost zákazníků je naší prioritou
 • zodpovězení dotazů a individuální přístup je pro nás samozřejmostí na tel: +420 558 840 260
 • balení do 5 vrstvé krabice - lepenky, pojištění víka plechovky zalepením

 

 

Informace k jednotlivým výrobcům 
Snímek obrazovky 2016-08-07 v 17.43.50  

REMMERS je německý výrobce, který nabízí výrobky pro ošetření dřeva na bázi vody, rozpouštědel a olejů. Od výrobce Remmers nabízíme kompletní sortiment výrobků pro interiér - výrobce oken a dveří, podlahy, ale i exteriér - dřevěné fasády, terasy, pergoly. Velkou výhodou Remmers je dlouhá životnost nátěrů hlavně na rozpouštědlové bázi REMERS HK Lazur a Langzeit Lazur za dobrou cenu.
Snímek obrazovky 2016-08-07 v 17.42.27   

OSMO je německý výrobce výrobků pro ošetření dřeva na olejové bázi. Výrobky jsou určeny pro použití v interiéru a exteriéru. Osmo nátěry jsou na olejové bázi, nátěr neprasaká a je velmi jednoduché barvu renovovat. Výrobky OSMO mají špičkovou kvalitu - OSMO jako jediný výrobce garantuje 10letou životnost nátěru.

Snímek obrazovky 2016-08-26 v 16.30.54   

SAICOS je mladá firma založená v německém Sassenbergu v roce 2002. Zde, v „srdci Vestfálska“, se vyrábí kvalitní nátěrové prostředky na dřevo pro vnitřní a venkovní prostředí „made in Germany“. Tradice, inovace a flexibilita, to jsou znaky úspěšného a rychle expandujícího podnikání.

Snímek obrazovky 2016-08-26 v 16.32.14   

TIKKURILLA je Finská prémiová kvalita barev prověřená více než 150 lety zkušeností. Společnost Tikkurila je jedničkou na trzích severní Evropy a východní Evropy včetně Ruska. Převážná většina prodiktů Tikkurila je vodou ředitelná a tudíž nezatěžuje životní prostředí. Výtěžnost produktů Tikkurila je obvykle vyšší než u konkurenčních výrobků. Životnost nátěru se pohybuje v násobcích doby životnosti konkurenčních výrobků. 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení