Obecné dotazy

  • Platba neproběhla z důvodu pádu platební brány - jak postupovat?

Pokud platba neproběhne, je velká pravděpodobnost, že Vás budeme kontaktovat. Pokud se ovšem neozveme po delší době, prosíme o zavolání, popř. napsání emailu na adresu info@barvy-na-drevo.cz. V tomto případě se můžeme domluvit na třech možnostech řešení: a) změníme v objednávce platbu na bankovní převod a peníze nám zašlete na účet, b) zboží zašleme na dobírku, c) pokud trváte na online platbě kartou, objednávku zrušíme a vy ji vytvoříte znovu.

  • Objednávku jsem již platil/a bankovním převodem, ale stále se nic neděje (zboží ještě nebylo expedováno).

Pokud jste objednávku zaplatili přes bankovní převod a dlouho se stav Vaší objednávky nemění, prosíme Vás, abyste zkontrolovali detaily bankovního spojení (a v případě pochybení nám dali neprodleně vědět). Velmi často se stává, že byl zadán špatný variabilní symbol (VS je vždy číslo objednávky, nikoli číslo faktury!), popř. špatná částka. Z toho důvodu se platba nespáruje s Vaší objednávkou a objednávka tak svítí jako neplacená. Vyřizování objednávky se tak může prodloužit, neboť je třeba chybně zadanou platbu dohledat v našem internetovém bankovnictví. Platba se následně ručně napáruje na danou objednávku.

  • Na kolik dárků mám nárok při vytvoření jedné objednávky?

Dárky se vztahují vždy pouze k jedné objednávce. V případě objednávky více než jednoho kusu zboží s příznakem dárku se dárky nesčítají. Ke každé objednávce dostane zákazník vždy pouze jeden dárek, případně na požádání více dárků menší hodnoty, které by zákazník dostal při nákupu jednotlivých produktů. Čím hodnotnější objednávka, tím hodnotnější dárky je možno si vybrat.

  • Potřebuji zboží dostat druhý den. Je to možné?

Ne vždy je toto možné (objednávka byla vytvořena po druhé hodině odpolední, zboží není na skladě atd.), snažíme se každopádně maximálně vyhovět požadavkům našich zákazníků. Pokud zboží nutně potřebujete následující pracovní den, připište tuto skutečnost do poznámky k objednávce.

  • Neobdržel/a jsem to, co jsem si objednal/a. Co mám dělat?

Nemějte strach, stačí nám zavolat nebo napsat email a my se s Vámi spojíme a problém vyřešíme. 

  • Nechtěně jsem objednal/a špatné zboží. Můžu jej vrátit?

Jsme jen lidé a každý chybuje. Může se samozřejmě stát, že nedopatřením objednáte jiný odstín nebo jinou velikost plechovky, než jakou jste zamýšleli. To není problém. Pokud jste plechovku ještě neotevřeli a barvu nepoužili, můžete nám zboží spolu s odstoupením od kupní smlouvy zaslat na naši adresu Lelkova 4, Kravaře, 74721, Česká republika.  Odstoupení od kupní smlouvy naleznete zde, úplně vespod článku. Mějte prosím na paměti, že vrácené barvy musí být velmi pečlivě zabaleny - v případě, že se po cestě poškodí, nemůžeme Vám bohužel zaslat peníze zpět. Pokud zboží v pořádku obdržíme, zasíláme peníze zpět na Vámi udaný bankovní účet.

Prosíme, abyste nás ohledně vrácení zboží předem informovali.