Hahn Color – paleta nových vysoce kvalitních produktů. Proč zvolit právě tyto nové produkty?

Hahn Color

Léto je tady! Než se pustíte do grilování s přáteli, měli byste se také postarat o vaše terasy a zahradní nábytek. Zároveň můžete zrenovovat a osvěžit i nábytek a dřevěné prvky v interiéru. S Hahn Color začnete novou sezónu na jedničku.

Představujeme vám revoluční vysoce ochranné produkty se speciálním složením. Poskytují hloubkovou ochranu dřeva před škůdci, UV zářením a škodlivými vlivy počasí. Vyznačují se nejen vysokou, ale předně dlouhodobou trvanlivostí ošetření. Velmi snadno se aplikují a navíc krásně zvýrazní a pozvednou přirozenost a útulnost dřeva.

Hahn Color TERASOVÝ OLEJ

Hahn Color TERASOVÝ OLEJ je skvělé řešení pro ošetření a ochranu vašeho dřeva v exteriéru. Vysoce kvalitní olej na bázi modifikovaných alkydových pryskyřic je speciálně navržen pro hlubokou penetraci dřeva. Zajišťuje tak maximální ochranu před různými vlivy a poškozením. Využijete ho nejen na terasy, ale klidně pokračujte na zahradní nábytek, přístřešek, dětské hrací prvky či oplocení.

Díky modifikované složce alkydových pryskyřic pomáhá terasový olej Hahn Color regulovat vlhkost dřeva a chrání ho před nadměrným bobtnáním či neúměrným vysycháním.

Hahn Color OLEJOVÁ LAZURA

Olejová lazura Hahn Color je určena pro veškeré dřevěné povrchy v exteriéru a vyznačuje se dlouhou životností. Dřevu dodá potřebnou ochranu a zároveň zachovává její přirozený vzhled. Bezbarvá lazura umožňuje dřevu dýchat, zabraňuje vzniku plísní a chrání před povětrnostními vlivy, slunečním zářením a vlhkostí. Zároveň však nijak nemění přírodní barevný odstín ošetřovaného povrchu.

TOP Výhody oleje a olejové lazury Hahn Color do exteriéru:

  1. Snadná a rychlá aplikace. Olej i lazuru můžete nanášet štětcem nebo válečkem.
  2. Regulace vlhkosti dřeva. Díky speciálnímu složení chrání dřevo před pronikáním vody a chrání tak i před škodlivými vlivy deště a sněhu.
  3. Ochrana před povětrnostními vlivy a UV zářením. Poskytuje dlouhotrvající ochranu před škodlivými vlivy venkovního prostředí a také UV záření.
  4. Zvýraznění přirozené struktury dřeva. Chrání a zároveň nechá vyniknout přirozenou krásu a kresbu. Dodáte tak vašemu exteriéru ještě vyšší jedinečnost.
  5. Lze použít i na chemicky ošetřené dřevo. Nemusíte se tedy omezovat jenom na nové a čisté dřevo, ale renovovat i starší dřevěné prvky na vaší terase či zahradě.
Hahn color olejová lazura
 
 

 

Hahn Color TVRDÝ VOSKOVÝ OLEJ

Ani v interiéru se nemusíte ohledně dřeva omezovat. Kvalitní tvrdý voskový olej Hahn Color vám zaručeně a dlouhodobě ošetří vnitřní dřevěný nábytek, schodiště, zábradlí a také dřevěnou kuchyňskou desku. Olej nabízí řadu výhod, které z něj dělají skvělého pomocníka pro všechny milovníky přírody a vysokého designu.

5 hlavních výhod voskového oleje Hahn Color:

  1. Má univerzální použití. Můžete s ním ošetřit podlahy, schody, nábytek a také kuchyňské desky. Voskový olej Hahn Color je ideálním řešením pro všechny dřevěné povrchy ve vaší domácnosti.
  2. Odolnost a dlouhá životnost. Díky svému složení chrání dřevo před vlhkostí, oděrem, skvrnami a nečistotami. Povrch zůstává neporušený i při intenzivním používání a snadno se renovuje.
  3. Přirozená krása dřeva. Voskový olej Hahn Color zdůrazňuje přirozenou krásu dřeva a zároveň zaručí jednotné zbarvení povrchu. Takto ošetřený povrch dřeva je příjemný na dotek a snadno se udržuje.
  4. Bezpečnost a ekologičnost. Produkt je schválen pro styk s potravinami a neobsahuje žádné škodlivé látky, jako jsou biocidy, konzervační látky nebo formaldehyd. Je bezpečný pro lidi, zvířata i rostliny a můžete ho tak použít i v kuchyni a dětském pokojíčku.
  5. Snadná aplikace a údržba. Voskový olej se snadno nanáší různými metodami (válečkem, rozprašovačem nebo štětcem) a nevyžaduje leštění. Navíc je snadný na péči a umožňuje i lokální renovaci.

S případnými dotazy se neváhejte na nás obrátit, nebo se vydejte přímo do našeho e-shopu a vyberte si tu nejvyšší kvalitu.