5 jednoduchých tipů na podlahu a její ošetření

Pět jednoduchých pravidel pro podlahu a její ošetření

Moderní trend si žádá moderní povrchy. Pokud vlastníte dřevěnou podlahu v domácnosti, věřte, že vlastníte dokonalý skvost přírody, který nelze nahradit žádnou jinou podlahovou krytinou.

Dřevo je přírodní materiál, který se snadno ošetřuje a při dodržení jasných pravidel údržby vydrží několik generací. Ať už jde o dětský pokojíček nebo pracovní kancelář, po celém bytě či domově se pohybují děti.

A jak jistě víte, úklid domácnosti, ve které bydlí děti, není až tak jednoduchý. Víte také, že dle průzkumů dnešní průměrná domácnost vlastní více než 60 toxických chemikálií pro úklid svého domova? Míra astmatu u dětí mladších pěti let vzrostla během 14 let o 160%!

bona

Držte se pěti jednoduchých pravidel údržby a Vaše podlaha vydrží několik generací:

1) Podlahu vždy před čištěním vyluxujte.

2) Nevybírejte univerzální saponáty – úklidem typu kbelík – voda jen roztíráte usazenou špínu na podlaze, nečistíte podlahu! Dřevěná podlaha může nadměrným použitím vody nabobtnat, zvlnit se.

3) Pravidelně zastřihávejte drápky svým domácím mazlíčkům. Vyhnete se tak poškrábanému povrchu.

4) Olejované podlahy potřebují čisticí prostředek, který je speciálně určen pro ošetření olejovaných podlah.

5) Úklid podlah snadno, lehce a rychle – bez vody, bez kbelíku vyřešíte níže uvedenými prostředky

Čistící a ošetřující přípravky společnosti Bona jsou certifikované GREENGUARD (na bandaskách označeny logem), pro snížení vaší míry vystavení chemickým látkám a ke zlepšení kvality vzduchu uvnitř vašich domácností. Pro domácnosti, jenž sdílí děti představujeme Bona Spray Mop a čistící prostředky řady Bona Čistič na parkety (oceněn v TESTU r. 2015 „Best in Test“) – pro lakované dřevěné podlahy. Pro olejované podlahy nabízíme čistící prostředky řady Bona Čistič na olejované podlahy. Pro tvrdé typy podlahovin jako je keramická dlažba, marmoleum, vinyl, PVC, laminátová podlaha apod. – představujeme Bona Spray Mop a čistící prostředky řady Bona Čistič na laminátové podlahy a dlaždice. A nyní představujeme nový čistící prostředek na dřevěné podlahy - Bona Free & Simple, který pomáhá vytvářet zdravější bydlení pro vás a vaši rodinu. Nový netoxický Bona Free & Simple neobsahuje alergeny, jako jsou barviva a vůně, ale stále má vyjímečné vlastnosti, jaké očekáváte od jakéhokoliv produktu značky Bona. Je certifikován pro astmatiky a alergiky.

bona mop