Soutěž o nářadí Fiskars

Soutěž Fiskars

Jelikož si vážíme vaší přízně a rádi bychom vám poděkovali za vaše nákupy na našem e-shopu, připravili jsme speciální soutěž, ve které můžete vyhrát skvělé nářadí značky Fiskars! Stačí nakoupit za 1500 Kč a více – v období od 10. června do 23. června a budete automaticky zařazeni do losování. Čtyři šťastní výherci získají jednu z našich vybraných cen.

Pravidla soutěže na e-shopu Barvy na dřevo

1. Obecná ustanovení

1.1. Pořadatelem soutěže je e-shop Barvy na dřevo, dostupný na adrese http://barvy-na-drevo.cz. 1.2. Soutěž probíhá v období od 10. června do 23. června.

2. Podmínky účasti

2.1. Účastníkem soutěže se automaticky stává každý zákazník, který v období konání soutěže nakoupí na e-shopu Barvy na dřevo za 1500 Kč a více. 2.2. Do soutěže budou zahrnuty pouze nákupy splňující výše uvedenou minimální hodnotu.

3. Výhry

3.1. V soutěži se hraje o nářadí značky Fiskars. 3.2. Budou vyhlášeni čtyři výherci, kterým bude náhodně přiřazena jedna z následujících cen:

  • Pilka FISKARS PLUS SW69 skládací 33cm
  • Rýč FISKARS SOLID do auta 80cm
  • Sekera FISKARS XS X7 univerzální pro kempování
  • Set nožů FISKARS FUNCTIONAL FORM startovací 5ks

4. Výběr výherců

4.1. Výherci budou vybráni náhodným losováním ze všech platných účastníků soutěže. 4.2. Losování proběhne do 5 pracovních dnů po skončení soutěže.

5. Oznámení výherců

5.1. Výherci budou kontaktováni e-mailem nebo telefonicky na kontaktní údaje uvedené při nákupu. 5.2. Výherci jsou povinni potvrdit přijetí výhry do 7 dnů od kontaktování, jinak může být výhra přidělena náhradníkovi.

6. Další ustanovení

6.1. Účastí v soutěži souhlasí účastníci s těmito pravidly a se zpracováním osobních údajů pro účely soutěže. 6.2. Pořadatel si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoliv změnit nebo soutěž zrušit bez udání důvodu. 6.3. Výhry nelze vyplatit v hotovosti ani vyměnit za jiné zboží.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na info@barvy-na-drevo.cz. Přejeme vám hodně štěstí a příjemné nakupování!