Tipy na vánoční dárky nejen pro kutily

vánoce

Ať už hledáte dárek pro kolegu, přítele či tatínka, nářadí nebo zajímavá kutilská vychytávka určitě potěší a bude se také hodit. A pro dámy to už v dnešní době také není nic neobvyklé, takže se klidně inspirujte i v případě, že hledáte dárek pro kamarádku, která se právě nastěhovala do nového bytu.

Pro kutily není náročné vybrat zajímavý dárek. Je jedno, zda se jedná o muže či ženu, nebo někoho méně šikovného. Se správným nářadím si totiž poradí každý. A jakákoliv trendy vychytávka do dílny určitě potěší. Pokud plánujete rekonstrukci, bude se toho hodit spousta. Nářadí nikdy není dost.

VLHKOMĚR EXTOL CRAFT

Šikovná věcička pro truhláře, zedníky, laiky i standardní domácnosti. Můžete s ním měřit vlhkost dřeva po ošetření, než nanesete nátěr. Správně vysušený povrch dřeva zaručí vyšší kvalitu finální úpravy. Pro zedníka je to neocenitelný pomocník, jednoduše si změří vlhkost materiálu a ví, jak dál pracovat.  

Vlhkoměr využijete i v domácnosti

Nicméně i v běžné domácnosti se dá tento nenápadný přístroj všestranně využít. Můžete měřit vlhkost vzduchu a teplotu vzduchu. Oceníte to v případě starších domů, výskytu plísní, nebo v rodině alergika. Pomocí Vlkoměru Extol Craft jasně shodnotíte situaci a můžete sjednat potřebnou nápravu.  

V neposlední řadě ho využijete pro měření vlhkosti topného materiálu. Vlhké dřevo hoří špatně a navlhlé špalety mají také nižší výhřevnost. Je lepší je před použitím proměřit. 

Vánoční poukazy 

Hledáte ideální vánoční dárek, který potěší každého? Skvělým řešením jsou dárkové poukázky na nákup v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč a 2000 Kč. Tyto poukázky jsou dokonalým dárkem pro vaše blízké, kteří si rádi vybírají sami a zároveň jsou ideálním řešením pro každého, kdo hledá praktický a zároveň osobní dárek. Navíc, pokud objednáte poukázku do 24. prosince do 12:00, dostanete ji obratem na váš e-mail. Nakupujte rychle, jednoduše a především pohodlně.

Poukázky
 
 

Wagner – UNIVERSAL SPRAYER W 950 FLEXIO

Zapomeňte na námahu při malování zdí a stropů. S univerzálním profesionálním stříkacím systémem budete mít vymalováno za pár hodin i s úklidem. Pohodlně jedním tahem nastříkáte stěny do výšky i stropy, a to přímo ze země bez štaflí. Systém má navíc i menší nádobu se stříkací pistolí pro nátěr menších ploch z kratší vzdálenosti.

Díky přímému sání rovnou z nádoby s připravenou barvou není nutné při malování zdí pracné doplňování. Průtok barvy si můžete nastavit podle vašich potřeb tak, aby se vám pracovalo pohodlně. Další výhodou je samočištění čerpadla, které trvá jen několik minut.

W 950 FLEXIO se skvěle hodí pro:


 
Vánoční

OSMO SELSKÁ BARVA a příslušenství

Starý bytelný nábytek je stále oblíbenější a hodně kutilů i amatérů se je snaží zachránit. Pokud máte doma také poctivý kus nábytku, ale rádi byste ho oživili, nebo znáte někoho, kdo to má doma podobně, darujte kvalitní barvu na dřevo a potřebné příslušenství.

Barvu můžete vybrat, nebo darujte několik vzorků, které také najdete v našem e-shopu, a potřebné nářadí. Balíček s ochrannými rukavicemi, kvalitními štětci, válečkem a barevnými vzorkami nadchne každého kutila. A věřte, že hodně žen si rádo také obnoví vlastními silami památní komodu po babičce, nebo vylepší masivní nábytek v původně neutrální barvě. 

Selská barva Osmo je vhodná pro všechny druhy dřevin v exteriéri i v interéri. Navíc je vhodná pro dětské hračky, proto ji můžete použít i v domácnosti s malými dětmi. Díky mikroporézním vlastnostem nátěru dřevo nepraská, nebobtná a neodlupuje se. Dodáte mu nejen nový vzhled, ale i dlouhodobou ochranu.