VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ BUDE V ÚTERÝ 28.5. PRACOVNÍ DOBA DOČASNĚ OMEZENA. OTEVŘENO BUDE POUZE DO 13:30. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Videonávod na oživení olejovaných dřevěných fasád

Osmo přípravek na odstraňování zešednutí dřeva 2,5L (odšeďovač) 6609 + kartáč - Účinný gel Působí do hloubky, nestéká a neodkapává

 

Osmo Odstraňovač šedi ze dřeva – účinný gel je hustý speciální čistící prostředek k oživení a čištění zešedlého dřeva ve vnějších prostorách. Odstraňovač šedi ze dřeva – účinný gel je husté konzistence, a proto nestéká a neodkapává, takže i na svislých plochách ho lze snadno roztírat. Gel působí do hloubky a tím se odstraní šedá patina a následným nánosem oleje se obnoví teplý barevný odstín dřeva.

Obzvláště lze doporučit na dřevěné paluby, terasy, dřevěné fasády, zahradní nábytek a obdobné plochy.  Na exotických dřevinách má vzhledem k vysoké hustotě dřeva daleko vyšší účinnost než u jehličnatých dřevin .

Použití je jednoduché. Terasu nastříkáte vodou, aby byla vlhká, pak natřete odšeďovač, čím déle necháte působit, tím lepe. Minimálně však 20 minut, nejlépe pak 45 minut, záleží na stupni šedi dřeva. Po ušlé době použijete kartáč, který je součástí 2,5l balení (lze zakoupit zvlášť), nakonec terasu vystříkáte hadicí. Po 2 dnech, nebo až terasa vyschne, může přijít nátěr pro ochranu dřeva. Obsahuje 5 % kyseliny šťavelové, která nedělá problém kytkám, ale není dobrá pro ryby v jezírku.

 

Videonávod na oživení olejovaných dřevěných fasád, které zvládne opravdu každý