Znáte ochranné nátěry pro dřevo značky OSMO?

OSMO jsou nátěry, které nechávají dřevo dýchat, ale zároveň je vysoce chrání. Jsou vyrobené z přírodních vosků a olejů, proto jsou ideální volbou právě pro dřevěné povrchy. S OSMO COLOR vyřešíte povrchovou úpravu uvnitř i venku, můžete natřít celou chatku, zahradní domky, ploty, terasy, podlahy a jakýkoliv dřevěný nábytek. Je to skvělá a zároveň ekologická volba.Jak OSMO nátěr funguje

V základu je složený z unikátního poměru přírodních olejů a vosků. Olej pronikne do hloubky dřeva a chrání ho zevnitř. Vosk vytvoří elastický a prodyšný povrch. OSMO tedy chrání dřevo zevnitř i z venku, nevytváří nepropustný film, ale vytvoří naopak velice kvalitní ochranný povrch s otevřenými póry, díky čemu dřevo může i nadále dýchat. Nátěry můžete jednoduše renovovat i lokálně. OSMO nátěry neoprýskávají, nepraskají a neloupou se. Vytvoří dokonalý jednolitý povrch s vysokou odolností a zároveň přirozeným vzhledem. Často stačí dva jemné nátěry a máte hotovo.

 

Neškodí zdraví ani přírodě

Veškeré povrchy ošetřené nátěry OSMO jsou po zaschnutí nezávadné pro člověka, zvířata i rostliny. Jsou vysoce odolné vůči potu a slinám a jsou proto vhodné také pro dětský nábytek a dětské hračky. Pokud jste citlivý na pachy a chemii, tak jsou tyto nátěry pro vás to pravé.

Vydrží i vysokou zátěž

Pod vyšší zátěží je vždy zahradní nábytek, dřevěné terasy, ploty, pohledové zábrany, pergoly, stříšky a další prvky, které jsou vystavené povětrnostním vlivům. Bezbarvý i barevný ochranný olej OSMO jim výrazně prodlouží životnost a zároveň pomůže zachovat krásný vzhled i po letech používání. Povrch zůstává přirozený a struktura dřeva nenarušená.

 

Osmo Odšeďovač

Tip od nás – extra odolný protiskluzový nátěr

Do bytu, kde běhají malé děti, nebo často pořádáte párty s přáteli, zvolte na podlahy Osmo Tvrdý voskový olej protiskluzový EXTRA 3089. Jedná se o profesionální, bezbarvý nátěr pro dřevěné povrchy, vhodný zejména pro prkna z tuzemského dřeva (dřevěné podlahy, prkna z masivního dřeva, selská prkna, palubkové podlahy a podlahy z OSB desek). Nátěr je po zaschnutí zvlášť tvrdý a odolný, navíc s protiskluzovými vlastnostmi (odolnost proti skluzu R9).

Tímto nátěrem zajistíte podlaze vysokou odolnost vůči zašpinění, oděru a sešlapání. Zvládne odpuzovat vodu a bude chránit před rozlitými nápoji, i těmi agresivnějšími (cola, káva, víno). Jeho velkou výhodou je snadné použití a to bez nutnosti základního nátěru a mezibrusu. Je vhodný i do vlhkých prostor, jako jsou kuchyně a koupelna.

Nebojte se barev, s OSMO máte 2v1

Nemusíte se držet jenom přirozeného barevného odstínu dřeva a chránit ho jenom bezbarvým nátěrem. Pro kreativní duše, nebo sladění nesourodého interiéru, vám OSMO nabízí širokou paletu barevných odstínů. Můžete tak úplně změnit vzhled vašeho bydlení nebo posezení na terase s minimální investicí.
Nebo máte domácnost zařízenou různými kusy dřevěného nábytku s různým dekorem dřeva a jedním barevným odstínem to vše vkusně sladíte a zároveň zůstane vaše dřevo dřevem. Můžete se posunout k trendy odstínům šedé nebo výrazným a veselým barvám. A pokud zatoužíte po podlaze v bílém tónu, i takovou smělou představu můžete s OSMO realizovat.

Ušetřete a pusťte se do toho s námi

Nebojte se ani větších projektů. Díky přírodnímu složení a zdravotní nezávadnosti můžete pracovat i přímo v interiéru. Pusťte se tedy do renovace ve velkém a ušetřete na výhodném balení. V naší nabídce vždy najdete balení s obsahem zdarma navíc, nebo ušetřete při koupi více balení najednou. Aktuálně například nabízíme balení tvrdých voskových olejů nebo terasových olejů 3 l za cenu 2,5 l. Při nátěru větší podlahy ušetříte finance i za několik litrů potřebného nátěru. Můžete vybírat z Osmo tvrdých voskových olejů, Osmo ochranných olejových lazur, dále venkovních nátěrů vhodných pro ochranu terasy – Osmo UV OCHRANNÝ OLEJ EXTRA S OCHRANOU NÁTĚRU 3L 420 bezbarvý, Osmo terasový olej 3L 009 modřín nebo Osmo terasový olej 3L 006 bangkirai přírodně zbarvený nebo univerzální Osmo terasový olej 3L Thermo dřevo 010, který můžete použít snad na jakýkoliv povrch v interiéri i exteriéri, vše teď za cenu 2,5 l.