Saicos

saicos_specialni_olejSAICOS Color Gmbh vyrábí špičkové profesionální nátěrové hmoty výhradně z přírodních rostlinných olejů a vosků. Nátěry představují nejvyšší kvalitu, snadno se nanáší, jsou úsporné, dobré pro dřevo, šetrné k životnímu prostředí.Speciální nátěry na dřevo vyrobené z přírodních rostlinných olejů, s otevřenými póry. Speciálně vyvinuty na ochranu a údržbu dřevených teras, zahradního nábytku a ostatních dřevěných výrobků v exteriéru i interiéru, které si mají zachovat přírodní vzhled. Hedvábně matné povrchy, přírodně vyhlížející povrch zdůrazňuje barvu a strukturu dřeviny. Nátěry jsou trvale spojeny se dřevem, neloupou se a nepraskají a při renovaci nepotřebují náročnou úpravu, ani po mnoha letech. Je prodyšný, reguluje vlhkost. Omezuje bobtnání a smršťování dřeva. Díky nasáknutí olejů hluboko pod povrch dřeva, je zaručena extrémní odolnost povětrnosti a dlouhá životnost.

 

Proč zvolit nátěry SAICOS?

  • produkty na bázi přírodních olejů a vosků
  • vysoká ochrana a žádné praskání
  • renovace bez broušení
  • vhodný i pro dětské hračky
  • vysoká vydatnost

 

Přednosti produktů SAICOS

Speciální nátěry na dřevo, průhledný, s otevřenými póry, vyrobený z přírodních rostlinných olejů. Speciálně vyvinuty na ochranu a údržbu dřevených teras, zahradního nábytku a ostatních dřevěných výrobků v exteriéru, které si mají zachovat přírodní vzhled.
Hedvábně matný, přírodně vyhlížející povrch zdůrazňuje barvu a strukturu dřeviny. Nátěr je trvale spojen se dřevem.

Povrch se neloupe, nepraská a při renovaci nepotřebuje náročnou přípravu, ani po mnoha letech. Obnovovací nátěr naneseme na očištěný povrch, který není třeba brousit.
Je prodyšný, reguluje vlhkost. Omezuje bobtnání a smršťování dřeva. Díky nasáknutí olejů hluboko pod povrch dřeva, je zaručena extrémní odolnost povětrnosti a dlouhá životnost.SAICOS Speciální olej chrání dřevo přirozeně: přírodní oleje proniknou hluboko pod povrch dřeva, chrání je zevnitř a udržují je v pružném stavu a chrání povrch před povětrnostními vlivy. Získáte prodyšné dřevo, kde může vlhkost unikat.
Oleje jsou barevně tónovány, aby odpovídaly jednotlivým druhům dřevin.
SAICOS Speciální olej – povrch se dá snadno čistit a lehce renovovat. Povrch odpuzuje vodu i nečistoty a je extrémně odolný domácím chemikáliím. Káva, čaj, kola, víno, pivo, džusy, mléko a voda neproniknou do dřeva a dají se snadno odstranit. (DIN 68861-1C)
Velkou výhodou je, zejména pro plochy teras, že hedvábně matný povrch je v suchém stavu protiskluzný (st. 9, DIN 51130: 2004-06)

Jako specialista na povrchové úpravy na bázi olejů a vosků a UV-vytvrzovaných systémů se staví společnost SAICOS na přední místo na německém trhu.


V současné době dodává produkty do více než 40 států světa. V letošním roce vstupuje i na český a slovenský trh.
Tradice, inovace a flexibilita jsou značkou úspěšné a rychle rostoucí společnosti.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení