Saicos

saicos_specialni_olejSAICOS Color Gmbh vyrábí špičkové profesionální nátěrové hmoty výhradně z přírodních rostlinných olejů a vosků. Nátěry představují nejvyšší kvalitu, snadno se nanáší, jsou úsporné, dobré pro dřevo, šetrné k životnímu prostředí.Speciální nátěry na dřevo vyrobené z přírodních rostlinných olejů, s otevřenými póry. Speciálně vyvinuty na ochranu a údržbu dřevených teras, zahradního nábytku a ostatních dřevěných výrobků v exteriéru i interiéru, které si mají zachovat přírodní vzhled. Hedvábně matné povrchy, přírodně vyhlížející povrch zdůrazňuje barvu a strukturu dřeviny. Nátěry jsou trvale spojeny se dřevem, neloupou se a nepraskají a při renovaci nepotřebují náročnou úpravu, ani po mnoha letech. Je prodyšný, reguluje vlhkost. Omezuje bobtnání a smršťování dřeva. Díky nasáknutí olejů hluboko pod povrch dřeva, je zaručena extrémní odolnost povětrnosti a dlouhá životnost.

 

Proč zvolit nátěry SAICOS?

  • produkty na bázi přírodních olejů a vosků
  • vysoká ochrana a žádné praskání
  • renovace bez broušení
  • vhodný i pro dětské hračky
  • vysoká vydatnost

 

Přednosti produktů SAICOS

Speciální nátěry na dřevo, průhledný, s otevřenými póry, vyrobený z přírodních rostlinných olejů. Speciálně vyvinuty na ochranu a údržbu dřevených teras, zahradního nábytku a ostatních dřevěných výrobků v exteriéru, které si mají zachovat přírodní vzhled.
Hedvábně matný, přírodně vyhlížející povrch zdůrazňuje barvu a strukturu dřeviny. Nátěr je trvale spojen se dřevem.

Povrch se neloupe, nepraská a při renovaci nepotřebuje náročnou přípravu, ani po mnoha letech. Obnovovací nátěr naneseme na očištěný povrch, který není třeba brousit.
Je prodyšný, reguluje vlhkost. Omezuje bobtnání a smršťování dřeva. Díky nasáknutí olejů hluboko pod povrch dřeva, je zaručena extrémní odolnost povětrnosti a dlouhá životnost.SAICOS Speciální olej chrání dřevo přirozeně: přírodní oleje proniknou hluboko pod povrch dřeva, chrání je zevnitř a udržují je v pružném stavu a chrání povrch před povětrnostními vlivy. Získáte prodyšné dřevo, kde může vlhkost unikat.
Oleje jsou barevně tónovány, aby odpovídaly jednotlivým druhům dřevin.
SAICOS Speciální olej – povrch se dá snadno čistit a lehce renovovat. Povrch odpuzuje vodu i nečistoty a je extrémně odolný domácím chemikáliím. Káva, čaj, kola, víno, pivo, džusy, mléko a voda neproniknou do dřeva a dají se snadno odstranit. (DIN 68861-1C)
Velkou výhodou je, zejména pro plochy teras, že hedvábně matný povrch je v suchém stavu protiskluzný (st. 9, DIN 51130: 2004-06)

Jako specialista na povrchové úpravy na bázi olejů a vosků a UV-vytvrzovaných systémů se staví společnost SAICOS na přední místo na německém trhu.


V současné době dodává produkty do více než 40 států světa. V letošním roce vstupuje i na český a slovenský trh.
Tradice, inovace a flexibilita jsou značkou úspěšné a rychle rostoucí společnosti.