V souvislosti s nařízením vlády, zůstává náš e-shop v plném provozu a prodejnu v Kravařích máme OTEVŘENOU pro výdeje zboží nakoupené na eshopu. Využijte dopravu až domů s bezkontaktním předáním u přepravce DPD (pouze u platby předem). Budete-li potřebovat poradit, pište přes online podporu nebo volejte 558 840 260

Tikkurila Valtti Color odstin Manty/5055-9L + dárek v hodnotě až 200 Kč zdarma k objednávce

Kód: 1074
2 626 Kč –12 %
Valtti Colour 5055
2 626 Kč –12 % 2 310 Kč 1 909 Kč bez DPH
Skladem k dodání IHNED (29 ks)
Můžeme doručit do:
31.3.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

Polotransparentní vrchní lazura na dřevo. Absorbuje se do dřeva a po prvním natření nevytváří pevný film na povrchu. 
Proniká do dřeva a zachovává jeho přirozenou krásu. Potlačuje nepříznivé účinky vlhkosti a UV-záření.

Použití:
Venkovní dřevěné povrchy - stěny, dveře, ploty, okna, přístřešky, dřevěné balkony, střešní krytiny, zahradní nábytek, sruby, atd.

Stupeň lesku 5. Matný
Vydatnost Opracované dřevo: 8–12 m2/l na jeden nátěr.
Neopracované dřevo: 4–8 m2/l na jeden nátěr. Vydatnost je závislá na drsnosti, pórovitosti, savosti povrchu a způsobu aplikace.


ŘedidloLakový benzín 1050Směšovací poměrVALTTI COLOR není nutné ředit.Způsob nanášeníŠtětcem nebo máčením.
Při bezvzduchovém stříkání: použijte 0,009˝–0,011˝ vrchol paprsku.Doba zasychání při 23 °C a 50% relativní vlhkosti vzduchuBěžně zaschlý na dotek po 4–8 hodinách a přetíratelný po 24 hodinách.Objem sušinykolem 17%, závisí na odstínu.Hustota0.9 kg/l, ISO 2811.
Podmínky nanášeníNatíraný povrch musí být suchý, vlhkost dřevěného povrchu nižší než 20%, teplota vzduchu a povrchu by měla být nejméně +5?C a relativní vlhkost vzduchu nižší než 80%.PřípravaPovrch musí být čistý a suchý, důkladně odmaštěný, zbavený špíny, tuků a odlupujícího se nebo nesoudružného materiálu z povrchu. Pro očištění povrchu použijte roztok MOULD REMOVAL nebo TEHOPESU. Vhodným tmelem od Tikkurily vyspravte praskliny, díry po hřebících, kazy atd. Rovněž tak nerovné povrchy Ubezpečte se, zda jsou všechny lesklé, předtím mořené a tmelené povrchy důkladně přebroušené a zajistěte aby byla impregnace VALTTI COLORU do dřeva dostatečná. Ujistiěte se, že dřevěné obložení, podbití a okenní rámy atd. byly spojené s antikorozním materiálem. VALTTI COLOR nedoporučujeme používat spolu s lněno-olejovým tmelem. Nejlepší kvalitu neodlepující se složky, která vytváří ochrannou vrstvu, dosáhnete v souladu s dodržením pokynů od výrobce. Věnujte pozornost upozornění vztahující se na dřevo jako je dub, teakové dřevo, cedrové dřevo, Douglasova jedle, mahagon a Idigbo atd., které obsahují olej a vodorozpustnou kyselinu tříselnou, která může zhoršit schnutí, tvrdnutí nebo přilnavost nátěru.Základní nátěrNatřete základem s VALTTI BASE, který naneste na dřevěné povrchy, které nebyly impregnované nebo podtlakově impregnované se správným ochranným prostředkem.Povrchová úpravaPřed použitím promíchejte. Aplikujte dva nátěry VALTTI COLORU ve směru růstu dřeva. Obzvláště si dejte záležet při natírání na letech dřeva. Chraňte rostliny před odstřiky VALTTI COLORU a VALTTI BASE.Čištění nástrojůNářadí očistěte s ředidlem 1050.Udržovací ošetřováníZávisí na vlivu slunečního záření a nadmořské výšce, stačí dva nátěry VALTTI COLORU po 3–5 letech.

vzornik complete

TECHNICKÝ LIST

Doplňkové parametry

Kategorie: Tikkurila VALTTI COLOR (Tenkovrstvá lazura na dřevo)
Objem v litrech: 9L
Tikkurila barvy: Manty/5055
Výtěžnost při jednom nátěru:: 8 - 12 m2/l
Orientační cena za m2 při jednom nátěru: 26Kč/m2
S BALENÍM natřete PLOCHU (při jednom nátěru):: 90m2
Výtěžnost při jednom nátěru (NAHRUBO OPRACOVANÉ DŘEVO): 6m2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: