Jarní soutěž o Gril Weber – Barvy na dřevo

Přichází jaro a s ním i čas pro obnovu a oživení vašeho domova a zahrady. E-shop Barvy na dřevo, prodejce produktů pro péči o dřevo a exteriérových řešení, přináší možnost zúčastnit se jarní soutěže, v níž můžete vyhrát exkluzivní gril Weber. Představte si tu radost z grilování s rodinou nebo přáteli na vaší dokonale ošetřené dřevěné terase. Nyní máte jedinečnou šanci proměnit tuto představu ve skutečnost.

Jak se zapojit do soutěže?

  1. Období soutěže: Soutěž probíhá od 1. dubna do 14. dubna. Všechny objednávky provedené na e-shopu www.barvy-na-drevo.cz v tomto období, které přesáhnou hodnotu 1500 Kč, automaticky získají možnost vyhrát gril Weber.

  2. Pravidla účasti: Účast v soutěži je otevřena všem, kdo v období soutěže nakoupí za více než 1500 Kč. Stačí dokončit nákup, a vaše jméno bude automaticky zařazeno do losování. Nemusíte vyplňovat žádné další formuláře či odpovídat na otázky. Jednoduché, všechno za vás vyřeší váš nákup.

  3. Výběr vítěze: Vítěz bude vybrán náhodným losováním ze všech zákazníků, kteří splní podmínky účasti. Losování proběhne ihned po ukončení soutěžního období a vítěz bude informován prostřednictvím e-mailu.

  4. Oznámení vítěze: Po vylosování vítěze bude o výsledku informován e-mailem. Ujistěte se, že při nákupu poskytnete správnou a platnou e-mailovou adresu.

  5. Pořadatel soutěže: Soutěž pořádá e-shop Barvy na dřevo, IČO: 07882076. Pořadatel zaručuje transparentnost a férovost soutěže.

Využijte široké nabídky produktů na našem e-shopu, od terasových olejů až po ochranné laky, a získejte přitom šanci na tento fantastický gril.

55