Saicos olejová lazura venkovní bezbarvá 0001; 0,75L

Kód: 0001301
710 Kč 587 Kč bez DPH
Skladem k dodání IHNED (4 ks)
Můžeme doručit do:
21.10.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

Saicos olejová lazura venkovní odstín 0001 bezbarvá transparetní

SAICOS Olejová lazura venkovní lazura zajistí zvláště vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům tím, že trvale přilne ke dřevu. Její UV-odolné barevné pigmenty ochrání přirozenou krásu mnoho let. Použité přírodní oleje se vsáknou hluboko do dřeva a ochrání prodyšný, vodoodpudivý, paropropustný povrch dřeva preventivně proti napadení plísní a houbami.

Olejová lazura na venkovní dřevo s extrémní ochranou, transparentní v  mnoha odstínech. Na bázi přírodního oleje s extra ochranou proti zmodrání, houbám, plísním, dřevokaznému hmyzu.

Vlastnosti

Poloprůhledný barevný nátěr na ochranu dřev a v exteriéru na bázi přírodních rostlinných olejů – s vysokou UV ochranou a odolností proti povětrnosti. Rovněž je vhodný jako nátěr na okna (např. Sipo Mahagon nebo jiné tvrdé dřeviny). Zajistí krásné, přírodní zbarvení a rovněž preventivně ochraňuje před zamodráním, hnilobou, plísní a napadením hmyzem. Je to porézní, vodoodpudivý, extrémně odolný, prodyšný a vlhkost regulující nátěr. Omezuje smršťování a bobtnání dřeva. Díky výborné nasákavosti olejů je zaručena extrémní odolnost vůči povětrnosti. Nátěr se trvale spojí se dřevem, proto není potřeba žádné broušení při renovaci, ani po mnoha letech. Jednoduše nanesete další nátěr. SAICOS-OLEJOVÁ LAZURA zajišťuje optimální ochranu dřeva: přírodní oleje se vpijí hluboko do dřeva a udržují ho zdravé a elastické, chrání povrch před povětrnostními vlivy. Získáte prodyšný nátěr, vlhkost může ze dřeva unikat. Barevné pigmenty s vysokou UV odolností zaručují dlouhodobě

krásný nátěr. Účinné látky zajistí preventivní ochranu před zamodráním, hnilobou, plísní a napadením hmyzem.

Použití

Dřevo na domě: dřevěné fasády, dřevěné stavební konstrukce, podhledy střech, příhradové konstrukce, balkony, okna, okenice, verandy, přístřešky pro auta..
Dřevo v zahradě: pergoly, zástěny, mříže, besídky, dřevěné ploty, brány, dřevěné rošty, podlahové dílce, terasy, zahradní domky a chaty, zahradní nábytek, atd.
Vynikající jako nátěr na okna, v přírodních transparentních odstínech, rovněž na okna z tvrdých dřevin. Ideální pro tlakově impregnované dřevo.
Vhodný i pro Thermoholz (v závislosti na dřevině a výrobním postupu). Doporučujeme zkušební nátěr.

Doplňkové parametry

Kategorie: Saicos OLEJOVÁ LAZURA VENKOVNÍ
Barva: BEZBARVÁ
Objem v litrech: 0,75l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: